KARJÄÄR

STACCis oleme alati uue talendi otsingul!

Kui sa oskad toimetada andmebaasidega ja teha andmeanalüütikat R-i või Pythoniga ning soovid andmeteaduse ja masinõppe abil organisatsioonidele ja eraisikutele kasulikke tööriistu luua, siis sobid hästi meie tiimi!

Ootame su kirja ka siis, kui konkreetseid tööpakkumisi pole parajasti postitatud või kui sa ei leidnud sobivat positsiooni. Sel juhul proovi lahendada allolevad väljakutsed ning saada lahenduskäigud ja oma CV koos motivatsioonikirjaga aadressile work@stacc.ee  ja me võtame sinuga peagi ühendust.

HETKEL AKTIIVSED TÖÖPAKKUMISED

Proovi lahendada allolevad väljakutsed ja saada meile oma vastused koos lahenduskäigu ning CV-ga.

Väljakutse 1

Käisid just STACCi kontoris. Kohvinurgas kuulsid kaht tulevast kolleegi rääkimas, et kui Sina ka STACCi tööle tuleks, siis oleks tõenäoliselt kahel STACCi töötajal korraga sünnipäev. Mitu inimest töötas sel hetkel STACCis?

Väljakutse 2

Sul on kaks liivakella, millega saab mõõta vastavalt 4 minutilist ja 7 minutilist ajavahemikku. Kasuta mõlemat liivakella (korraga või eraldi) täpselt 9 minuti jooksul, et mõõta täpselt 9 minutiline ajavahemik. Võid eeldada, et liivakella keeramine toimub hetkega.

Väljakutse 3

Kirjuta funktsioon, mis võtab sisendiks sõne, milles esineb korduvaid tähti. Tõsta sõnes tähed ümber nii, et sarnased tähed ei oleks kõrvuti. Kui see pole võimalik, siis tagasta None.

Lisaks sellele, et saad olla osa tipptasemel tiimist ja lahendada reaalmaailma probleeme Eesti juhtivas andmeteaduse ettevõttes, pakub STACCis töötamine ka mõningaid lisahüvesid ja eeliseid:

  • Meil on väiksed arendusmeeskonnad, mis lihtsustavad uue töökohaga kohanemist.
  • Meie töökeskkond soodustab enesearengut ja sul on võimalus osaleda oma töövaldkonda puudutavatel koolitustel.
  • Tööaeg on võrdlemisi paindlik – keskendume pigem tulemustele kui kellaaegadele.
  • Meie töötajatele on ette nähtud 28 tasustatud puhkusepäeva aastas ning maksame kinni esimesed kolm haiguspäeva, mida riigipoolselt ei hüvitata.
  • Me premeerime oma kauaaegseid töötajaid tööjuubeli täitumisel lõõgastuspaketiga.
  • Tööpäevad, mis langevad lastekaitsepäevale (1. juunil) ja esimesele koolipäevale (septembri alguses), on STACCis töötavatele lapsevanematele lühendatud, et nad saaksid rohkem aega oma lastega veeta.
  • Aastaringselt toimuvad ettevõtte kulul sagedased meeskonnaüritused, mis aitavad sul kiiresti meie lõbusasse meeskonda integreeruda.
  • Toetame oma töötajate tervislikku eluviisi ja õhutame kõiki rohkem liikuma, mistõttu pakume kõigile töötajatele igakuist sporditoetust.
  • Sa saad veeta oma tööpäevad Tartu südalinnas asuvas hubases kontoris, mis on lähedal peaaegu kõigele, ja nautida tasuta puuvilju, maiustusi ja sooje jooke.
  • Oh, ja kohv, meil on piisavalt kohvi.